Mechanik - Opravář výrobního zařízení

Možný nástup:  1.12.2017
Kontaktní osoba: Nikola Machová
Telefoní kontakt: +420 733 123 733
E-mail: prace@nexentire.com

MOŽNÝ NÁSTUP

01/12/2017

Co od vás očekáváme

  • Praxe ve strojním oboru (min.1 rok ve výrobním podniku)
  • Základní znalost hydrauliky,pneumatiky
  • Orientace v technických výkresech
  • Svářečský průkaz ZK 111, ZK 135, ZK 311
  • Základní znalost práce na soustruhu, frézce atd.
  • Manuální zručnost
  • VZV, Jeřábnické a vazačské zkoušky
  • Spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek
  • Předvídavost, zodpovědnost, samostatnost

CO VÁS ČEKÁ U NÁS

  • Přátelský tým a firemní kultura vzájemného respektu
  • Zázemí s nejmodernější technologií v Evropě
  • Zcela nové stroje a závod
  • Osobní rozvoj a další vzdělávání

Co vám můžeme nabídnout

  • Odpovídající platové ohodnocení a benefity
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování

Soubory ke stažení

  • pdf pdf

    Souhlas se zpracováním osobních údajů (371.76 KB)

    Odesláním svého životopisu (příp. jiným kontaktováním společnosti Nexen Tire Europe, s.r.o. ohledně nabídky pracovního místa) potencionální zaměstnanec prohlašuje, že se seznámil s informacemi týkajícími se zpracování osobních údajů společností Nexen Tire Europe s.r.o., se sídlem Bucharova 1314/8, Stodůlky, 158 00 Praha 5 , IČ 03614131 (dále jen „Nexen Tire“) a byl informován o způsobu zpracování osobních údajů s čímž vyjadřuje svůj souhlas.