Specialista výzkumu a vývoje

Možný nástup od:  1.1.2018
Kontaktní osoba: Nikola Machová
Telefoní kontakt: +420 733 123 733
E-mail: prace@nexentire.com

MOŽNÝ NÁSTUP

01/01/2018

Co od vás očekáváme

  • Absolvent střední nebo vyšší školy chemického, nebo strojního zaměření
  • Znalost anglického jazyka
  • Schopnost týmové práce, pečlivost

CO VÁS ČEKÁ U NÁS

  • Dvouměsíční školení v Jižní Koreji a navazující školení v ČR
  • Testování a modifikace hotových produktů
  • Vývoj surových směsí, složek a sloučenin odpovídajícím evropským klimatickým podmínkám a standardům
  • Spolupráce s R&D centry v Jižní Koreji, v Německu a v USA
  • Práce vhodná pro absolventy

Co vám můžeme nabídnout

  • Zázemí s nejmodernější technologií v Evropě
  • Osobní rozvoj a další vzdělávání
  • Odpovídající platové ohodnocení a benefity
  • Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, závodní stravování
  • Účast při rozjezdu zcela nového projektu

Soubory ke stažení

  • pdf pdf

    Souhlas se zpracováním osobních údajů (371.76 KB)

    Odesláním svého životopisu (příp. jiným kontaktováním společnosti Nexen Tire Europe, s.r.o. ohledně nabídky pracovního místa) potencionální zaměstnanec prohlašuje, že se seznámil s informacemi týkajícími se zpracování osobních údajů společností Nexen Tire Europe s.r.o., se sídlem Bucharova 1314/8, Stodůlky, 158 00 Praha 5 , IČ 03614131 (dále jen „Nexen Tire“) a byl informován o způsobu zpracování osobních údajů s čímž vyjadřuje svůj souhlas.