Týmový vedoucí - Výrobní technologie

Možný nástup od:  1.12.2017
Kontaktní osoba: Nikola Machová
Telefoní kontakt: +420 733 123 733
E-mail: prace@nexentire.com

MOŽNÝ NÁSTUP

01/12/2017

Co od vás očekáváme

  • Zaškolení v Koreji na 3 měsíce, v budoucnu směnný provoz
  • AJ a zkušenosti s vedením týmu výhodou
  • Zkušenosti s výrobou
  • Zkušenosti se seřizováním a nastavováním strojů a zařízení
  • Zkušenosti s procesem kontroly kvality
  • Zkušenosti s použitím testerů a laboratoře
  • PC- MS Office

CO VÁS ČEKÁ U NÁS

  • Zázemí s nejmodernější technologií v Evropě
  • Osobní rozvoj a další vzdělávání
  • Odpovídající platové ohodnocení a benefity

Co vám můžeme nabídnout

  • Hrubá měsíční mzda 30000,- Kč
  • Vhodné pro absolventy
  • Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, rozjezd zcela nového projektu

Soubory ke stažení

  • pdf pdf

    Souhlas se zpracováním osobních údajů (371.76 KB)

    Odesláním svého životopisu (příp. jiným kontaktováním společnosti Nexen Tire Europe, s.r.o. ohledně nabídky pracovního místa) potencionální zaměstnanec prohlašuje, že se seznámil s informacemi týkajícími se zpracování osobních údajů společností Nexen Tire Europe s.r.o., se sídlem Bucharova 1314/8, Stodůlky, 158 00 Praha 5 , IČ 03614131 (dále jen „Nexen Tire“) a byl informován o způsobu zpracování osobních údajů s čímž vyjadřuje svůj souhlas.