Patříme mezi největší světové výrobce pneumatik
U Žatce na Ústecku máme náš nejmodernější závod v Evropě
Vyvíjíme špičkové pneumatiky pro každý povrch
Přinášíme inovativní řešení pro bezpečnou jízdu
Jsme partnery světového sportu
Spokojenost našich zákazníků je naší nejvyšší prioritou

Technik údržby elektro

Možný nástup: Ihned
Kontaktní osoba: Nikola Machová
Telefonní kontakt: +420 733 123 733
E-mail: prace@nexentire.com

Co vás čeká

  • Provádění elektro oprav, seřízení a údržba procesních zařízení
  • Těsná spolupráce s oddělením metrologie, kvality a výroby
  • Zálohování SW a diagnostika závad systémů PLC
  • Evidence náhradních dílů
  • Návrhy modifikací a zlepšení procesních technologií
  • Zpracování příslušné dokumentace, záznamů a reportů provedených prací

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/SOU Elektrotechnika/Automatizace - Vyhláška 50/Sb.1978 § 6 a vyšší (absolvent §5)
  • Zkušenosti na obdobné pozici (elektro údržba, elektro opravy )
  • Čtení elektrotechnických schémat a dokumentace
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Samostatnost, preciznost, ochota učit se
  • Základní znalost PC (Word, Excel atd.)
  • Řidičský průkaz sk. B

Znalosti a dovednosti, které jsou výhodou

  • Programování řídících systémů (Siemens, Allen Bradley)
  • Obsluha a programování robotů FANUC
  • Znalost průmyslových sítí
  • Znalost pneumatických a hydraulických obvodů a čtení příslušných schémat
  • Znalost angličtiny

Co vám můžeme nabídnout

  • Osobní rozvoj a další vzdělávání
  • Odpovídající platové ohodnocení a benefity
  • Mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, závodní stravování
  • Účast při rozjezdu zcela nového projektu

Soubory ke stažení

  • pdf pdf

    Souhlas se zpracováním osobních údajů (371.76 KB)

    Odesláním svého životopisu (příp. jiným kontaktováním společnosti Nexen Tire Europe, s.r.o. ohledně nabídky pracovního místa) potencionální zaměstnanec prohlašuje, že se seznámil s informacemi týkajícími se zpracování osobních údajů společností Nexen Tire Europe s.r.o., se sídlem Bucharova 1314/8, Stodůlky, 158 00 Praha 5 , IČ 03614131 (dále jen „Nexen Tire“) a byl informován o způsobu zpracování osobních údajů s čímž vyjadřuje svůj souhlas.